Contact

Adres

Remmicom NV
Stationsstraat 147
2235 Westmeerbeek
Routebeschrijving

Zakelijke gegevens

BTW: BE 0435.216.135
IBAN: BE60 3300 6078 1870
BIC: BBRUBEBB

Contact info

Tel.:  016 68 02 23
Fax:  016 68 05 13

Wens je meer informatie over onze producten en diensten? Contacteer Peter Dewever - Manager Klantenrelaties
Wens je meer informatie over onze infrastructuur oplossingen? Contacteer Karel Michiels - Systeem & Infrastructuur Manager
Of heb je een vraag over onze toepassingen? Contacteer onze helpdesk.
Vragen over de website of de klantenzone kan u e-mailen naar website@remmicom.be

Contactpersonen

Ben je op zoek naar een contactpersoon binnen Remmicom voor een specifieke vraag?
Hieronder vind je een overzicht van het managementteam van Remmicom:

Carl Michiels
CEO
carl.michiels@remmicom.be
016 68 02 23
Sandra Van Arkkels
Bestuurder
sandra.vanarkkels@remmicom.be
Frans Eyckmans
Manager Financiën, Personeel en Administratie
frans.eyckmans@remmicom.be
016 68 02 23
Peter Dewever
Manager Klantenrelaties
peter.dewever@remmicom.be
016 68 02 23
0497 52 43 15
Jef Peeters
Customer Service Manager
jef.peeters@remmicom.be
016 44 29 85
0485 62 51 69
Karel Michiels
Systeem en Infrastructuur Manager
karel.michiels@remmicom.be
016 56 08 50
0497 52 43 12
Jan Buelens
Software Ontwikkeling Manager
jan.buelens@remmicom.be
016 68 02 23
0496 96 52 43