Contact

Adres hoofdkantoor (postadres)

Remmicom NV
Stationsstraat 147
2235 Westmeerbeek
Routebeschrijving

Adres locatie "La Corbeille"

Bedrijventerrein La Corbeille
Corbeillestraat 72
Blok D – Ingang 2 (eerste verdieping)
2235 Westmeerbeek (Hulshout)
Routebeschrijving

Zakelijke gegevens

BTW: BE 0435.216.135
IBAN: BE60 3300 6078 1870
BIC: BBRUBEBB

Contact info

Tel.:  016 68 02 23
Fax:  016 68 05 13

Wens je meer informatie over onze producten en diensten? Contacteer Peter Dewever - Manager Klantenrelaties
Wens je meer informatie over onze infrastructuur oplossingen? Contacteer Kristof Gotthold - Systeem & Infrastructuur Manager
Of heb je een vraag over onze toepassingen? Contacteer onze helpdesk.
Vragen over de website of de klantenzone kan u e-mailen naar website@remmicom.be

Contactpersonen

Ben je op zoek naar een contactpersoon binnen Remmicom voor een specifieke vraag?
Hieronder vind je een overzicht van het managementteam van Remmicom:

Carl Michiels
CEO
carl.michiels@remmicom.be
016 68 02 23
Sandra Van Arkkels
Bestuurder
sandra.vanarkkels@remmicom.be
Frans Eyckmans
Manager Financiën, Personeel en Administratie
frans.eyckmans@remmicom.be
016 68 02 23
Peter Dewever
Manager Klantenrelaties
peter.dewever@remmicom.be
016 68 02 23
0497 52 43 15
Dirk Liekens
Customer Service Manager
dirk.liekens@remmicom.be
016 44 29 85
0473 33 38 73
Kristof Gotthold
Systeem en Infrastructuur Manager
kristof.gotthold@remmicom.be
016 56 08 50
0476 52 39 70
Jan Buelens
Software Ontwikkeling Manager
jan.buelens@remmicom.be
016 68 02 23
0496 96 52 43